KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13568616
nr 1356 8616
Sven Rydén
(f. 1925), Sverige
Tusch, Signerad, daterad -78, Gamla Stan. Motivet: 36x36 cm
Sven Rydén, född 1925 i Bollnäs, svensk tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:14:04
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)